Czas i koszty dostawy

Dostawa produktów odbywa się za pomocą wybranych firm kurierskich, które oferują usługę śledzenia przesyłki.

Kurier dostarcza przesyłki w dni robocze w godzinach od 9.00 do 18.00. Dostawy są realizowane zazwyczaj w ciągu 1-5 dni roboczych licząc od daty zamówienia oraz jego opłacenia lub wyboru opcji za pobraniem. Jeżeli twoje zamówienie zostało złożone do godziny 12:00 jest duża szansa, że towar zostanie wysłany do Ciebie w kolejnym dniu roboczym. 

Maksymalny czas realizacji zamówienia może wynieść do 14 dni roboczych - dotyczy to tylko i wyłącznie niektórych przypadków i jest związane z cyklem produkcyjnym. W przypadku wydłużenia dostawy powyżej 5 dni roboczych klient zostanie niezwłocznie o tym poinformowany.

W przypadku nieobecności odbiorcy pod wskazanym adresem, kurier podejmie drugą próbę doręczenia towaru w kolejnym dniu roboczym. Podanie numeru telefonu w danych kontaktowych ułatwia kontakt z kurierem i powoduje sprawniejsze doręczenie Twojej przesyłki.

PAMIĘTAJ!

W momencie odbioru przesyłki od kuriera, klient jest zobowiązany do sprawdzenia:

  • Czy liczba paczek dostarczanych jest taka sama, jak wskazano w dokumencie przewozowym.

  • Czy opakowanie nie jest uszkodzone. Należy dokładnie obejrzeć paczkę i przyjrzeć się czy nie była otwierana bądź w jakikolwiek inny sposób uszkodzona. Każde opakowanie i uszkodzenie produktu lub niewłaściwa liczba przesyłek bądź inne niezgodności powinny być natychmiast zgłaszane kurierowi a uwagi zapisane na dokumencie dostawy przesyłki. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji należy bezwzględnie zwrócić się z tym do kuriera.

  • Wszelkie problemy dotyczące fizycznej integralności lub kompletności otrzymanych produktów należy zgłosić do nas w ciągu 14 dni od daty dostawy.

KOSZTY DOSTAWY

Opłata za przesyłkę zależna jest od ilości zamówionych produktów oraz wybranego sposobu dostawy. Koszty dostawy podawane są przy podsumowaniu każdego zamówienia.

CZAS DOSTAWY

Produkty są dostarczane zazwyczaj w ciągu 1 – 5 dni roboczych od momentu otrzymania zamówienia, jeżeli nastąpiło to przed godz. 12.00 w dzień powszedni twoje zamówienie powinno zostać nadane w kolejnym dniu roboczym.

Wszelkie opóźnienia w dostawie mogą być spowodowane czasową niedostępnością produktów, awariami kuriera, siły wyższej lub w przypadku święta. Kiedy zakup odbywa się za pomocą karty kredytowej lub PayPal, opóźnienie w wysyłce może być spowodowane niezdolnością do zweryfikowania kwoty zatwierdzonej płatności.

Jeżeli przesyłka nie dotrze do ciebie w ciągu 5 dni roboczych, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta pod adresem sprzedaż@drewest.com lub pod numerem telefonu +48 507 409 563.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl