Praca

Aktualne oferty pracy:

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Krzyż Wielkopolski

 OBOWIĄZKI:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych.
  • Konserwacja maszyn.
  • Kontrola jakości wytwarzanych produktów.
  • Czynny udział w pracach związanych z zaplanowanymi działaniami usprawniającymi.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn na linii produkcyjnej lub chęć do nauki.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Pozytywne nastawienie skierowane na rozwiązywanie problemów.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie oraz pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.
  • Szkolenia krajowe oraz zagraniczne.

Jeśli jesteś zainteresowany/a i chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij nam swoje CV na adres email: praca@drewest.com lub przyjdź osobiście do naszej siedziby przy ulicy Tartak 14 w Krzyżu Wielkopolskim.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08. 1997 o ochronie danych osobowych DZ.U. nr 133, poz. 883).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl